Jedną z najczęstszych przyczyn chorób u dzieci jest lamblioza, która ma nader wyniszczający charakter, a jest dość trudna do wykrycia, gdyż często objawy wskazują na zupełnie inne schorzenia. Co zatem powinno zaalarmować rodzica? Brak apetytu, ale ogromna ochota na słodycze, spadek odporności, niezlokalizowane bóle w okolicach jamy brzusznej, biegunka, ospałość. Oczywiście objawów jest o wiele więcej i można je przeoczyć, zlekceważyć, gdyż zwykle występują okresowo. Aby dowiedzieć się, czy te objawy powoduje lamblia, warto zrobić badanie krwi, które jest niezwykle miarodajne. Można je wykonać zdalnie, wysyłając próbkę krwi na przykład do laboratorium z linku sklep.4active.eu.

Pacjent otrzymuje zestaw jednorazowego użytku do pobrania krwi,  składający się z probówki i lancetu do pobrania krwi, gazik dezynfekujący, zapasowego lancetu i woreczka na zużyte materiały. Materiał  następnie wysyłany jest do laboratorium i po 10 dniach pacjent otrzymuje wynik pocztą lub mailem.

Dodano: 2018-07-03

Link: Lamblia badanie | 4Active
Nazwa: 4Active
Adres: Jana Pawła Woronicza 12
Miejscowość: Kraków
Kod pocztowy: 31-409
Telefon: 123994334


Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Według mnie możliwość wykonania badań laboratoryjnych bez wychodzenia z domu to świetne rozwiązanie, dzięki któremu oszczędzamy czas. Po tym jak wyślemy próbkę - wyniki przyjdą do nas pocztą zwykłą albo elektroniczną.
By:uroom
Data:2018-08-06 10:30:29
Ocena: 3

INNE NIEDALEKOsample45

P.H.U. STYLO-DOM Ewa Tokarska

Nowy Sącz

sample45

Ślubny Impresariat

Kraków

sample45

PPH i U Meteor Sp. z o.o.

Kraków© Copyright 2019 wse.waw.pl