Coraz większą popularnością cieszą się w Warszawie i nie tylko kursy tańca dla narzeczonych. Jest to dobra propozycja zwłaszcza dla tych par, które na co dzień nie mają kontaktu z tańcem i nie czują się zbyt pewnie na parkiecie. Dzięki kilku lub kilkunastu lekcjom z dobrym instruktorem są w stanie olśnić swoim występem na weselu wszystkich przybyłych gości.

Oferowany przez profesjonalne studio taneczne Elite Dance taniec weselny w Warszawie jest prowadzony indywidualnie oraz grupowo. Na zajęciach indywidualnych para pod okiem trenera starannie przygotowuje się do pierwszego tańca weselnego. Na początku mówi instruktorowi o swoich oczekiwaniach i preferencjach muzycznych, a trener układa odpowiadającą parze choreografię do wybranego przez nich utworu. Potem przychodzi czas na zapamiętanie kroków i opanowanie do perfekcji przygotowanej choreografii.  

Na zajęciach grupowych natomiast uczestnicy przygotowują się tanecznie do całego przyjęcia weselnego, poznając podstawy popularnych stylów tanecznych.

Dodano: 2018-11-22

Link: Taniec Weselny
Nazwa: Szkoła Tańca Elite Dance – Warszawa
Adres: Racjonalizacji 5
Miejscowość: Warszawa
Kod pocztowy: 02-673
Telefon:


Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

INNE NIEDALEKOsample45

DetoksVIP

Warszawa

sample45

Tent4Rent

Warszawa

sample45

RemontiBudowa.pl

Warszawa© Copyright 2019 wse.waw.pl