W sklepie tym znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, by móc pracować jako profesjonalny fotograf. Coś dla siebie wybierzesz również, jeśli jesteś amatorem i korzystasz z aparatu hobbystycznie. Oferta jest szeroka.

W katalogu sprzedażowym dostępne są wyroby takich producentów jak np. Aputure, Came-TV, Feelworld, Marumi, Yongnuo, PolarPro. Są to jedne z najlepszych marek na świecie, które stanowią symbol funkcjonalności, wieloletniej żywotności, a przede wszystkim najwyższej jakości.

Firma Mitoya proponuje akcesoria fotograficzne. Wśród nich oferowane są m.in. filtry, statywy, lampy itp. Sprzedawana jest także głowica do statywu, która umożliwia bezpieczne i stabilne umocowanie aparatu. Decydować można między rozmaitymi modelami kulowymi, dostępnymi w różnych cenach. Proste wersje można kupić już za 13 zł, a warianty bardziej profesjonalne kosztują niecałe 300 zł.

Klienci niezdecydowani mogą liczyć na doradztwo doświadczonych sprzedawców, którzy pomogą wybrać odpowiedni do oczekiwań produkt.

Dodano: 2021-11-04

Link: Głowica do statywu
Nazwa: DAGA 33 Daniel Gawiński
Adres: Batorego 18
Miejscowość: Warszawa
Kod pocztowy: 02-591
Telefon: 792 648 692


Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

INNE NIEDALEKOsample45

DetoksVIP

Warszawa

sample45

Tent4Rent

Warszawa

sample45

Beauty-Art

Warszawa© Copyright 2023 wse.waw.pl