Rodzice, którzy zdecydowali się na edukację swoich dzieci w niepublicznej placówce edukacyjnej, najchętniej sięgają po ofertę stołecznej szkoły Aurus. Od wielu lat proponuje swoim uczniom wyjątkowe sposoby nauczania, które są oparte na programie opracowanym przez MEN oraz na autorskich pomysłach nauczycieli.

Dyrekcja szkoły zapewnia, że zajęcia są prowadzone przez pasjonatów nauczania, którzy potrafią nie tylko mówić, ale przede wszystkim słuchać i obserwować. Tym samym są w stanie szybko znaleźć mocne i słabsze strony każdego ucznia, proponując odpowiedni rozkład zajęć. 

Lekcje odbywają się w nowoczesnym budynku, w którego otoczeniu znajduje się także podwórko szkolne oraz miejsce do zajęć sportowych. Szkoła Podstawowa na Urysnowie zapewnia pełne wyżywienie, które jest przygotowywane na miejscu. Zostało ono opracowane przy współpracy z dietetykami.

Wielu uczniów prezentowanej placówki osiąga sukcesy sportowe oraz naukowe, wygrywając na przykład międzynarodowe konkursy matematyczne i językowe.

Dodano: 2022-01-26

Link: https://aurus.edu.pl/ | Szkoła podstawowa ursynów
Nazwa: AURUS Niepubliczna Szkoła Podstawowa
Adres: Poleczki 7
Miejscowość: Warszawa
Kod pocztowy: 02-822
Telefon: 22 641 57 22


Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

INNE NIEDALEKOsample45

DetoksVIP

Warszawa

sample45

Beauty-Art

Warszawa

sample45

Greener Pharma Arkadiusz Stachowicz

Warszawa© Copyright 2024 wse.waw.pl