Osoby, które chcą kupić motocykl typu pitbike, powinny wejść na pitbikestore.pl. To strona sklepu i wypożyczalni w Poznaniu. Pracownicy firmy to pasjonaci jazdy w trudnych warunkach. Są wśród nich zawodnicy, którzy zdobywali Puchary Polski, a będąc na sportowej emeryturze, postanowili dzielić się swoją pasją z innymi hobbystami motocrossu.

W prezentowanym salonie można kupić różnego typu pojazdy od renomowanych producentów – uznanych zarówno w Polsce, jak i na świecie. W ofercie są mniejsze i większe motocykle oraz quady. Warto zwrócić uwagę na pitbike MRF 140 RC – szybki jednoślad o wzmocnionej ramie przystosowanej do jazdy po pagórkowatym terenie. Z dokładną specyfikacją maszyny można zapoznać się na stronie internetowej. Użytkownicy doceniają jej innowacyjne zawieszenie o tak zwanym „długim skoku”.

Pracownicy sklepu polecają crossy dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zapewniają ich serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Oferta obejmuje także: ochraniacze dłoni, kaski, części zamienne, oleje i smary.

Dodano: 2023-12-07

Link: MRF 140 RC | https://sklep.pitbikestore.pl/
Nazwa: PIT BIKE STORE
Adres: Stanisława Zwierzchowskiego 7
Miejscowość: Poznań
Kod pocztowy: 61-248
Telefon: 795 198 922


Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

INNE NIEDALEKOsample45

Trekker Sport Jacek Drzewiński, Maciej Gajda

Poznań

sample45

DABA Kubki reklamowe

Sędzinko

sample45

Pretty Little Weddings

Poznań© Copyright 2024 wse.waw.pl