Jedną z najważniejszych firm oferujących przewóz osób do Holandii z Dolnego Śląska jest przedsiębiorstwo TransPrim, które na rynku działa już od 5 lat i oferuje usługi najwyższej jakości, zapewniając klientom szybki i bezpieczny dowóz do celu podróży. Wszystkie pojazdy, którymi dysponuje firma, są nowoczesne, doskonale wyposażone na przykład w klimatyzację, GPS i nowoczesne nagłośnienie, aby pasażerowie podróżowali nie tylko wygodnie i bezpiecznie, ale także w przyjemnej atmosferze.

Wszystkie pojazdy regularnie poddawane są przeglądom technicznym w celu zapewnienia pasażerom bezpieczeństwa, które jest priorytetem firmy. Firma zatrudnia wyłącznie doświadczonych kierowców z najwyższymi umiejętnościami, którzy szybko, lecz bezpiecznie docierają na miejsce przeznaczenia. Klienci, którzy często podróżują z tym przedsiębiorstwem, mogą liczyć na atrakcyjne obniżki cen biletów. Dlatego warto korzystać z tej opcji, zwłaszcza jeśli często podróżuje się na tych trasach.

Dodano: 2018-12-31

Link: Busy Speedy Gonzales Małgorzata Jeleń • Przewóz osób do holandii dolny śląsk
Nazwa: Busy Speedy Gonzales Małgorzata Jeleń
Adres: Krasińskiego 40
Miejscowość: Ozorzyce
Kod pocztowy: 55-010
Telefon: 606 292 300


Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Wygodnie i o czasie - te 2 cechy zwróciły moją uwagę w usługach świadczonych przez nich. Będę ich polecał rodzinie i znajomym.
By:alownofel
Data:2019-01-22 15:42:59
Ocena: 3

INNE NIEDALEKOsample45

Olimp24 Rafał Klimek

Wrocław

sample45

PPHU "BU-MOR"

Oświęcim

sample45

Ogrody Trawińscy

Henryków© Copyright 2023 wse.waw.pl